Mariusz Pujszo

5,6
2 989 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Pujszo

Kac Wawa lepiej wypada w TV. Pujszo był chyba najlepszy. Przy okazji zobaczyłem jego kariere i jestem pod wrażeniem. Widać, ze nie ogłada się za nikim i robi swoje.

roman1960

Mariusz to ty? Jak ci idzie prowadzenie stajni "modelek" w Dubaju? Jest z tego pewnie niezła kasa? Wszyscy ci zazdrościmy sukcesów filmowych i życiowych. Jesteś debeściak po prostu! Spielberg i Polański mogliby się od ciebie wiele nauczyć.

Od razu zaznaczam, że napisałem do wszystko zupełnie za darmo!

niniwa1974

ale dlaczego tyle ironii? czemu wszyscy tak jadą na tego gościa? jak każdy, ma lepsze i gorsze filmy

Draft_style

Lepsze? Znaczy które? "Władca pierścieni"? "Blade Runner"? "Siódma pieczęć"?

Draft_style

W Skorumpowanych nie był zły, w Kac Wawie zagrał dobrze, Komisarz Blond też nie był złym pomysłem. Nie jest to mój idol czy ulubiony aktor ale wszystkiego z góry skreślać nie można

Draft_style

Witam ja doszedłem do wniosku że lepiej nic nie pisać o Pujszo bo i tak cię zjadą hejterzy tacy jak np niniwa1974

franciszek662

Powiem Ci szczerze, że tacy ludzie to raz mnie śmieszą, a innym razem to mi ich... żal, bo muszą mieć smutne życie - jeżeli mają coś osobistego do niego, to niech powiedzą to wprost, a nie obrażają tutaj

roman1960

hahaha mam nadzieję że to ironia :)

roman1960

Raczej chyba nie Mariusz a ty to kto?

roman1960

Dokładnie. Nigdy nie przypuszczałem, że z taką fizjonomią cwaniaka tak dobrze zagra naiwnego łosia z prowincji! Dla mnie w Kac Wawie nr 1 to Pujszo i recepcjonista

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones