Selfie po polsku (2020)
Selfie po polsku: Sezon 1 Selfie po polsku Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Selfie po polsku (2020)

Odcinek 1

12m
7,3 52
oceny
7,3 10 1 52
Selfie po polsku
powrót do forum s1e1

Widziałem pierwszy odcinek i powiem szczerze, że forma mokumentu mi się bardzo podoba, serial jest zabawny, luźny. Mariusz Pujszo ma wielki dystans do siebie, wiadomo ze nie każdemu będzie odpowiadał ten poziom humoru, ale napewno serial znajdzie grupę fanów. Jeśli w Polskiej telewizji od lat utrzymują się takie produkcjie jak „Kiepscy”, „Ukryta Prawda”,czy „Big Brother” to „Selfie Po Polsku” nie tylko znajdzie rzesze fanów, ale też pozostanie z nami na dłużej.

ocenił(a) serial na 1
miszekpro

Masz racje najlepiej wspierać kolejny syf skoro już jakiś jest w telewizji. Niestety nie ma jak odpowiadać tutaj poziom humoru bo ten syf nie ma poziomu więc o czym ty człowieku gadasz. Twój tytuł komentarzu "obejrz a potem oceniaj" obejrzeć można sezon a potem ocenić a nie po dwóch 10 minutowych odcineczkaxh oceniać "serial" na 9 XD. W ogóle co to za ocena 9 powinny dostawać fiomy i seriale przełomowe które wnoszą coś nowego i maja wpływ na popkulture.

ocenił(a) serial na 8
Jakub_Michalik_filmweb

a Pan Michalik kim jest żeby komukolwiek mówić co i jak ma oceniać?xD Ja oceniam nawet aktorki za to że mają duży fajny biust i erotyczne sceny. Nie interesuje mnie w jaki sposób Ty oceniasz swoje seriiale. Ja znam Pujszo i Halame na żywo i mega naturalnie przenieśli swoje osobowości do neta. Syf to pewnie conajwyżej masz w pokoju lub w głowie skoro używasz "XD", ale tam dalej ogladaj i oceniaj :ukryta prawde; czy inne wysoko jakościowe produkcje.
Dzięki takim hejterom jak Ty będę sukcesywnie wspierał te produkcje i dawał im 10/10
POZDRAWIAM!!!!!!!

ocenił(a) serial na 1
splochar_bartosz

To chyba najśmieszniejszy komentarz jaki przeczytałem pod tą żałosną produkcją z żałośnie oceniającymi fake kontami. Po pierwsze cieciu przeczytaj sobie zanim dasz ocenę co opisuje dana ocena bo film czy serial nazywany "Arcydziełem" musi być naprawdę wyjątkowy a nie być pierwszym lepszym syfem z cyckami. Skoro znasz pUJSZO i hALAME na żywo to powiedz im że ich mega naturalne osobowości w necie są żałosne. Ja mam w pokoju ładnie posprzątane a w głowie najwidoczniej razem mamy syf bo sam użyłeś "xD" w pierwszym swoim zdaniu co tylko świadczy o twojej głupocie. Wejdź sobie na mój profil zobacz co oceniam, bo ja nie oglądam ww przez ciebie gniotów. Skoro oceniasz na filmwebie aktorki za duży fajny biust i erotyczne sceny to tylko świadczy o poziomie twoich oczekiwań jeśli chodzi o kinematografie i o tym jak tępym emocjonalnie człowiekiem jesteś. Są takie strony na których masz fajne biusty i same sceny erotyczne. Więc poproś pUJSZO to ci wpisze i skończ pisać głupoty w internecie i zaprzeczać samemu sobie w komentarzach bo żałośnie się czyta te twoje komentarze.

ocenił(a) serial na 6
Jakub_Michalik_filmweb

gosciu zalosnie to sie czyta twoj nedzny język. skad tyle nienawisci w chlopczyku ktory siedzi i uwaza sie za kinomaniaka? przeciez byle podmuch wiatru i w zyciu realnym twoje wyszczekanie jest tam gdzie trzeba czylu w okolicach kilku centymetrow nad kraweznikiem. to ze r
wirtualny swiat cie pochlania nje znaczy ze nie poniesiesz nigdy odpowiedzialnosci za taka pyche. sam dalem pujszy jakies 6 ale czytajac ten wynuszony hejt zmienie to dla twojego popsucia krwi na 10. a jak brakuje Ci ujscia energii to moze sobie takie panienki poogladaj nie lizac ekranu???????

ocenił(a) serial na 1
albin_cygan

Jak już skończyłeś, to wytrzyj ekran ze śliny i przestań się pluć do mnie i przeczytaj definicje hejtu, bo nie rozumiesz czym jest hej. Na moją konstruktywną krytykę ludzie odpowiadają idiotycznie i agresywnie. Tak jak już pisałem do kogoś tam w komentarzach. Nie znasz mnie i dając mi rady dotyczące życia rozumiem, że się dowartościowujesz ale to co uważasz mnie nie obchodzi. Napisz coś o produkcji i odpowiedz na krytykę nędznego serialu a nie o mnie. Nie rozumiem też momentu o lizaniu ekranu. Jeśli coś z autopsji dopasowujesz do mnie to wybacz nie robię tego. Ale jak chcesz się zwierzyć w komentarzach to śmiało ale nie tutaj.

ocenił(a) serial na 7
Jakub_Michalik_filmweb

Panie Jakubie zastanawiam się jak bardzo musi być Pan wściekły tym, ze co wtorki swój ulubiony serial może Pan obejrzeć na zoom tv. Najgorsze 20minut każdego dnia czy może jednak po zjedzeniu kilkudziesięciu chipsów, paru łykach dobrego napoju sie Pan przekonał?:-D

ocenił(a) serial na 10
miszekpro

Serial jest typowo groteskowy i zabawny, coś na styl borata, jak ktoś lubi dramaty - to niech lepiej wybierze film własnie tej kategorii.

ocenił(a) serial na 10
Adam_Alinik

mnie też się mega podoba, żeby się pośmiać to jest idealny

ocenił(a) serial na 8
Adam_Alinik

po co, skoro lepiej pluć jadem? :D

Michal_Kuko

hahah bo niektórzy tylko tyle mają do zaoferowania w swoim smutnym zyciu.

ocenił(a) serial na 8
Adam_Alinik

nie rozumiem niektorych komentow, serial jest spoko - moze nie jest jakis wybitny ale idzie sie usmiechnac i nasaczyc oko pieknymi widokami

ocenił(a) serial na 10
miszekpro

dobry przekaz, najpierw zobaczcie serial, a potem oceniajcie, a nie odwrotnie!

ocenił(a) serial na 10
Ali23

również polecam!! lekki zabawny z pięknymi kobietami!

ocenił(a) serial na 10
Ali23

Ogólnie też mi się podoba, jest zabawnie jest ciekawie... :D

Adam_Alinik

taki ten serial miał być, miał smieszyć, miał poruszac :D

ocenił(a) serial na 7
jadziunia8_fw

jestem tego samego zdania :) dla mnie nawet lepszy jest serial niż film Ściema :)

ocenił(a) serial na 7
miszekpro

Miszek ale rozbudowana wypowiedz :P a tak obiektywnie ile dajesz punktów w skali 1-10???????

ocenił(a) serial na 10
miszekpro

Jedni lubią taką tematykę inni wola popularnonaukowe programy, czy kogoś obrażam

mariusz_ochnik33

dokladnie to ma byc smiechowe, satyryczne, cos na styl borata :D

ocenił(a) serial na 10
miszekpro

dla mnie serial jest całkiem spoko, jak ktoś nie lubi, niech nie ogląda.

mariusz_ochnik33

mnie tam się podoba serial, zły nie jest a kto ma kij w tyłku niech zalaczy dramat

ocenił(a) serial na 9
jadziunia8_fw

bardzo smieszny, nietypowy serial ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones