Selfie po polsku (2020)
Selfie po polsku: Sezon 1 Selfie po polsku sezon 1, odcinek 1
odcinek Selfie po polsku (2020)

odcinek 1

12m
7,3 52
oceny
7,3 10 1 52
Selfie po polsku
powrót do forum s1e1

pojawia mi się reklama tego serialu na cda, weszłam tu i widzę same super opinie, tylko każda z konta założonego kilka dni temu lub konta, które oceniło tylko ten serial... czyli serial jest tak beznadziejny jak mi się wydawało po zwiastunie, że fejkowe konta oceniają, masakra

fiolka872

Pewnie znajomi, albo sami twórcy tego dzieła chcą się trochę rozreklamować. Powiedzmy, że gdyby tu nikt nic nie napisał, to byłoby tak pusto, a tak to oceny są godne, a i aktywność na forum wzrosła. Sam nie będę oceniał, jakie to jest dzieło, bo nie zamierzam go oglądać.

ocenił(a) serial na 8
Hot_Water

ja nie jestem znajomą ani twórcy ani żadnego aktorzyny. Obejrzałam 3 odcinki i dla mnie przyzwoite na przerwie między zajęciami :)

ocenił(a) serial na 10
Hot_Water

To po co się wypowiadasz i tracisz czas :D naprawdę nie rozumiem was ludzie jak się coś podoba to w czym problem ze ktoś założył konto żeby napisać ze coś jest fajne ..

Hot_Water

a czasami warto zobaczyć jednak. sam nie byłem przekonany ale wciąga. może nie jest to mistrzostwo na 10 (ok, jeszcze klasykiem nie jest) ale spokojnie na 8 gwiazdek w mojej ocenie zasługuje :D

ocenił(a) serial na 10
Robert_Morys

Wciąga dobry na wieczór do piwka. Idealny.

ocenił(a) serial na 8
Robert_Morys

o. i to jest konstruktywna opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones