Selfie po polsku (2020)
Selfie po polsku: Sezon 1 Selfie po polsku Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Selfie po polsku (2020)

Odcinek 3

12m
7,1 36
ocen
7,1 10 1 36
Selfie po polsku
powrót do forum s1e3

Jeśli miałbym to porównać do tych popularnych serialików i programów zabijających czas typu detektywi, to zdecydowanie bardziej wolę prostą fabułę pujszo przy obsadzie fajnych lasek.

ocenił(a) serial na 8
kamyk94_z

kiedyś oglądano proste gagi pink panther, gang olsena i borata. według mnie to dobry powrót z nutką erotyzmu w tle, a to lubię najbardziej xD

ocenił(a) serial na 10
splochar_bartosz

racja, również uważam że prosta produkcja z żartem i pięknymi kobietami, kiedyś rozciągnięte dresy ferdka kiepskiego były sztos :D teraz wolą trudne sprawy, bo to takie życiowe

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_Kosiek

fajne to jest mnie sie serial bardzo podoba

splochar_bartosz

dokładnie tak samo sobie pomyślałem po pierwszych dwóch odcinkach. ot żeby się odstresować

ocenił(a) serial na 7
Robert_Morys

jak na cala pujszowska produkcje jest to przyzwoite. dałbym 5/10, dodatkowe 1/10 za gole babeczki i jeszcze 1/10 za sytuacyjny zart czasami

ocenił(a) serial na 7
kamila83K

Pozdrowienia od Andrzeja Pankowskiego ;)

ocenił(a) serial na 10
Robert_Morys

fajny serialna relaks, popieram, zwłaszcza po całym dniu

ocenił(a) serial na 10
kamyk94_z

racja, jedyny serial który nie jest przekoloryzowany :)

ocenił(a) serial na 10
Marta_Janik_2

Również uważam że jest to wesoły serial na chwile przerwy w pracy i oderwanie się od obowiązków :D

ocenił(a) serial na 10
Marta_Janik_2

serial jest fajny na piątkowy wieczór, zabawny i konkretny. W stylu Borata, nie wymagajmy za wiele.

ocenił(a) serial na 7
Tola_Szamika

doklaenie, tez sie zgadzam, jest zabawny ten serial ;)

ocenił(a) serial na 10
kamyk94_z

Mama tak samo zgadzam się w 100 % i pisze to jako facet :D

ocenił(a) serial na 10
kamyk94_z

Bo ile można oglądać ukrytą prawde czy trudne sprawy, w tv leci totalne dno! Tu w końcu ktoś nagrał coś z pomysłem!

ocenił(a) serial na 10
Karolina_N00

dokładnie tak ! :D Przecież chcemy się pobawić i pośmiac.

kamyk94_z

Większość, którzy ci odpisali tutaj, albo wszyscy, którzy założyli nowe tematy i ocenili na 10 to wrześniowe konta. Przez takie oczywiste manipulacje ja się nie odważę oglądać.
Jak chcesz oglądać fajne laski to są takie filmiki, gdzie pokazują więcej :D

ocenił(a) serial na 7
MikeParcero

Moje dwa konta były zblokowane w ostatnim roku przez fb. Mam trzecie konto od dziś, a jestem tutaj od 2010 roku i to źle ze sie wypowiadam? Ja nie ocenie tego na 10, obejrzałem trzy odcinki i może za tydzień dwa jak nie będę miał co robić obejrzę czwarty :D

ocenił(a) serial na 10
kamyk94_z

Wiadomo, zabawa przede wszystkim, do winka ten serial jest idealny, zwłaszcza na wieczor po ciężkiej pracy :D

ocenił(a) serial na 10
Adam_Alinik

można się przy nim dobrze odstresować! :)

ocenił(a) serial na 10
Adam_Alinik

zrelaksowac, róznie :D

ocenił(a) serial na 10
kamyk94_z

Dokładnie tak! lepsze fajne ciałka i luźne żarty niż trudne sprawy

ocenił(a) serial na 10
Maciej_Zalewski5555

babeczki faktycznie rewelacja :) Piekne kobitki

ocenił(a) serial na 8
kamyk94_z

Szczyt kinematografii polskiej to to nie jest. mocne 6 moge dac

ocenił(a) serial na 7
Milena_Bledocka

ja dałem 7, jak dla mnie spoko

ocenił(a) serial na 10
Tomasz_Szczep93

ja dałam troche wiecej ale ja lubie satyre :D

ocenił(a) serial na 6
Ali23

I ja tak samo, satyra jest tutaj przednia :)

ocenił(a) serial na 7
kamyk94_z

Z tymi 10tkami to przesada, ale całkiem przyjemnie się to ogląda. W sam raz na wieczorne odmóżdżenie, tym bardziej, jeżeli chwile wcześniej ktoś oglądał jakikolwiek kanał informacyjny :) Poza tym naprawdę bardzo ładne dziewczyny, a takich ostatnio brakowało w polskich produkcjach.

ocenił(a) serial na 6
Patryk_277

covid, covid, ile zakazen ile zgonow ile przez pandemie ile nie...górnolotna polka filmowa to nie jest, ale obejrzeć można.

ocenił(a) serial na 10
Patryk_277

haha ten serial ma bawic :D

kamyk94_z

Miałem przyjemność poznać osobiście Pana Pujszo i jest to bardzo sympatyczna osoba :) Mam nadzieję na produkcję pełnometrażową !

ocenił(a) serial na 10
MrUnconventional

też trzymam kciuki, aby powstało z tego coś dużego! :)

ocenił(a) serial na 10
MrUnconventional

Pan pujszo jest spoko gosciem :)

ocenił(a) serial na 7
kamyk94_z

ciesze sie ze moje kolezanki graja w polskich produkcjach, kazdy musi od czegos zazcac. oceniancie Kejsi na dyszke;*

ocenił(a) serial na 8
malwinkers_filmweb

Dla każdego coś dobrego. nikt nie zmusza do ogladania czegokolwiek samemu wole czytac ksiazki. Jednak osobowosc pana Mariusza Pujszy i możliwosc poznania go na zywo zdeterminowaly mnie do tego aby obejrzec sobie kilka odcinkow. Nie mam nic do zarzucenia. Fajny, prosty serial oddalajcy mysli od swiata covidowego

iron_maiden2

oo rety dokąldnie, kazdy ma prawo wyboru co ogląda i już!

ocenił(a) serial na 10
ewa_gurzycka

dokładnie tak :) zabawa jest fajna zwłaszcza jak się zamartwiamy albo jak mielismy ciezki dzień

ocenił(a) serial na 10
mariusz_ochnik33

ogólni mnie się tez podoba, jest ten serial całkiem spoko :)

ocenił(a) serial na 10
kamyk94_z

jestem tego samego zdania! proste i bardzo przyjemne w oglądaniu!

ocenił(a) serial na 7
Natalka321_fw

Obejrzałem wszystkie 12 odcinków zgodnie z obietnica. Jest znośny, prosta gra aktorska nie uwłacza, a czasem nawet naprawdę śmieszy. Jeśli wcześniej obejrzałeś/obejrzałas Gambit Queen to nie są to kategorie porównawcze pod każdym względem, tematyki, budżetu itd

Artur_Kwiatkowski_fw

tez tak uważam, ogólnie śmieszy i trochę jakby odstresowuje :D

ocenił(a) serial na 10
Natalka321_fw

takie ma byc, po całym dniu pracy, bawi i to jest najwazniejsze!

kamyk94_z

mam podobne zdanie, ale cóz :D Niekórzy wola inne rzeczy i ja to szanuje

ocenił(a) serial na 10
kamyk94_z

o i to jest dobrze ujęte, o to chodzi! ja się po prostu dobrze bawie i ogladam to b się wyluzować

ocenił(a) serial na 10
kamyk94_z

ten serial jest prosty i przyjemny i po prostu śmieszny, a Dąbrowska na okładce to wisieńka na torcie :P o 20 we wtorki na zoom tv przed snem idealnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones